Запобігання проявам корупції

Звернення про порушення вимог закону України "Про запобігання корупції" ви можете відправити:

 • на електронну скриньку: zapcor@uinp.gov.ua  
 • звернутися за телефоном: (044) 290-28-03

Відповідальна особа – головний спеціаліст з питань запобігання корупції Віталій Анатолійович Залізняк.

 

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Українського інституту національної пам’яті на 2019 – 2020 роки

23.08.2019

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, в Українському інституті національної пам’яті розпочато проведення публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Українського інституту національної пам’яті на 2019 – 2020 роки.

 1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення – Український інститут національної пам’яті.
 2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення – Антикорупційна програма Українського інституту національної пам’яті на 2019 – 2020 роки.
 3. Варіанти вирішення питання – публічне обговорення буде проведено з працівниками Українського інституту національної пам’яті та за участі представників громадських організацій, експертів (за попередньою реєстрацією).
 4. Адреса (https://uinp.gov.ua/zvernennya-i-zapyty/zapobigannya-korupciyi) опублікованого на офіційному вебсайті органу виконавчої влади тексту проєкту Антикорупційної програми Українського інституту національної пам’яті на 2019 – 2020 роки.
 5. Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – обговорення з громадськістю відбудеться 29 серпня 2019 року, о 12:00, за адресою: м.Київ, вул. Липська, 16, заявки на реєстрацію учасників надсилати на електронну адресу: stopcor.instytut@ukr.net.
 6. Порядок участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та зацікавлених сторін – за попередньою реєстрацією.
 7. Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень – пропозиції та зауваження приймаються до 18:00 28.08.2019 у письмовій формі: електронні – на адресу електронної пошти: stopcor.instytut@ukr.net, друковані – на поштову адресу Українського інституту національної пам’яті, м.Київ, вул. Липська, 16.
 8. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення – м.Київ, вул. Липська, 16, тел. (044) 290-25-89.
 9. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади – головний спеціаліст з питань запобігання корупції Українського інституту національної пам’яті, Мельниченко Вадим.
 10. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення – результати публічного обговорення публікуватимуться не пізніше 03 вересня 2019 року на офіційному вебсайті Українського інституту національної пам’яті.

Запрошуємо взяти участь у обговоренні представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Українського інституту національної пам’яті  та мають досвід роботи в сфері запобігання корупції, а також окремих громадян.

Завантажити антикорупційну програму

Антикорупційна програма Інституту 2019-2020

Додаток 1 до Звіту

Додаток 1 до Звіту

Додаток 2 до Звіту

Додаток 2 до Звіту