Круглий стіл: «Як говорити з дітьми про Голодомор»

Круглий стіл: «Як говорити з дітьми про Голодомор»

 

У межах інформаційної кампанії до 88-х роковин вшанування жертв Голодомору 1932-33 років, Український інститут національної пам'яті проведе круглий стіл на тему: «Як говорити з дітьми про Голодомор».

 Коли: 23 листопада, о 13:00

Де: Укрінформ

Фокус цьогорічної інформаційної кампанії вшанування жертв Голодомору – діти, як найвразливіша категорія жертв сталінського геноциду. А також, те, як розмовляти з сучасними дітьми та підлітками про Голодомор, щоб не травмувати, але водночас передати пам’ять про трагедію наступним поколінням. Саме тому УІНП організовує експертний круглий стіл, щоб поговорити про педагогічні та психологічні підходи донесення дітям інформації про Голодомор.

 Учасники:

  • Катерина Єгорушкіна, письменниця, авторка книги для дітей про історію Голодомору «Скриня»

  • Ігор Козловський, історик, релігієзнавець, кандидат історичних наук, науковий консультант книги для дітей про історію Голодомору «Скриня»

  • Людмила Гриневич, докторка історичних наук, голова громадської організації «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору»

  • Олеся Стасюк, генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду

  • Ярослава Музиченко, етнологиня, авторка низки книг з етнопедагогіки та сучасного використання набутків традиційної культури у вихованні дітей, керівниця Українського центру етнопедагогіки

  • Андрій Мельник, історик, викладач, директор спеціалізованої школи № 203 Святошинського району Києва, ветеран АТО

  • Андрій Маслюк, доктор психологічних наук

  • Жанна Гаврилюк, вчителька історії, альтернативна школа «Діалог»

Модеруватиме захід - голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович.

Також у межах круглого столу презентують методичний комплекс матеріалів про історію Голодомору для дітей дошкільного віку на основі книги «Скриня» авторства Катерини Єгорушкіної.

Круглий стіл транслюватиметься наживо 23 листопада, з 13:00 до 15:00, на сайті та YouTube-каналі Укрінформу та сторінці FB Українського інституту національної пам`яті.