Як безкоштовно отримати інформаційні матеріали Інституту?

Щоб безкоштовно отримати інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті, треба зробити шість простих кроків:

1. Написати лист на ім’я голови Українського інституту національної пам’яті Дробовича Антона Едуардовича від імені державного органу, органу місцевого самоврядування, громадського об’єднання, державних та комунальних установ, закладів (бібліотеки, школи тощо) та військових частин, які здійснюють діяльність з формування у громадян патріотизму і національної свідомості, відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу (далі – заявник). Лист підписується керівником.

 2. У тексті листа обов’язково вказати:

  • назву та кількість примірників інформаційних матеріалів Інституту, які заявник бажає отримати;
  • мету розповсюдження;
  • в тексті обов’язково зазначити про «ОТРИМАННЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ»;
  • контактну особу заявника, з якою можна буде координувати дії щодо пересилання інформаційних матеріалів.

3. Лист надсилається на електронну адресу uinp@memory.gov.ua.

4. Після отримання листа та його реєстрації співробітники Інституту зв’яжуться з контактною особою для уточнення необхідної інформації та погодження термінів і способу передачі інформаційних матеріалів.

5. Інформаційні матеріали можна отримати безпосередньо за місцем розташування Українського інституту національної пам’яті в час, погоджений зі співробітниками.

6. Передача інформаційних матеріалів здійснюється тільки після надання належним чином оформленого акту приймання-передачі. Акт готується співробітниками Інституту у двох примірниках, які підлягають двосторонньому погодженню та підписанню керівниками, скріплюються печатками у разі наявності. Після підписання акту заявником один примірник  залишається в Інституті.

Деталі за телефоном: +38 (068) 239 45 76.