Освітній проєкт «Діалоги про війну»

Український інститут національної пам’яті спільно з ДП «Центр захисту інформаційного простору України» та Міністерством культури та інформаційної політики України підготував освітній проєкт «Діалоги про війну». Він містить чотири відеорозмови учениці із ветеранами сучасної російсько-української війни на теми: «Що таке війна?», «Чому Росія прагне захопити Україну?», «Що таке сучасна російсько-українська війна?», «Повномасштабне вторгнення», а також методичні рекомендації.

У них ви знайдете чотири тематичні матриці (мануала) до занять із можливими варіаціями завдань щодо опрацювання відео. Методичні рекомендації складаються з таких розділів: мета проведення уроку або позакласного заходу, ключові повідомлення, словничок, рекомендовані форми проведення уроку / заходу, практичний блок (методи і прийоми опрацювання відео ресурсів в освітньому просторі), переліки питань для підсумкового обговорення та домашнє завдання. 

Проєкт реалізовано за ініціативи та координації Героя України Володимира Жемчугова.

Продукт розрахований для вчителів історії, захисту України, громадянської освіти, учнів середньої та старшої школи,  військовослужбовців, журналістів, державних службовців, працівників музеїв, бібліотекаріві, фахівцв із формування національної та громадянської ідентичності.

Переглянути та завантажити відео уроки у високій якості (посилання на мегу з п’ятьма відео – 4 серії + англійською)

Переглянути та завантажити брошуру з методичними рекомендаціями до використання Діалогів в освітньому просторі.

Методичні рекомендації до використання в освітньому просторі проєкту «Діалоги про війну»

Завантажити PDF

Діалоги про війну

Діалоги про війну. 4-та серія