«Діалоги про війну»: у Києві презентуватимуть освітній матеріал для старшокласників

21 грудня о 12:00 відбудеться презентація четвертої частини освітнього проєкту «Діалоги про війну».

Це освітній проєкт, який складається з чотирьох відео у форматі розмови учениці з ветеранами сучасної російсько-української війни. Також ці відео супроводжуються методичними рекомендаціями для вчителів щодо використання роликів в освітньому просторі.

Спікери:

Ганна Красноступ – директор Департаменту інформаційної політики та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України; 

Олександр Дріз – генеральний продюсер проєкту;  

Володимир Жемчугов – Герой України, керівник проєкту; 

Максим Удовиченко – керівник державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України»;  

Ганна Байкєніч – завідувачка сектору методичної роботи Українського інституту національної пам’яті, співавторка сценарію, координаторка проєкту.

Локація: Медіацентр Україна – Укрінформ (Київ, вул. Хмельницького, 8/16). Захід транслюватиметься онлайн на сторінках центру.

21 грудня відбудеться презентація четвертої серії освітнього відео проєкту «Діалоги про війну». Ця частина присвячена повномасштабному вторгненню Російської Федерації в Україну.

Нагадаємо, що попередні відео з циклу «Діалогів» розкривали такі питання «Що таке війна?», «Чому Росія прагне захопити Україну?», «Що таке російсько-українська війна?».

Організатори презентації: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Автори проєкту: Міністерство культури та інформаційної політики України, Український інститут національної пам’яті, Центр захисту інформаційного простору України.